¤ Smok AL85

  
  Isim & Soyisim :
  Telefon :
  E-mail :
  Teslimat Adresi :
  Siparis Adet :
  Kapida Nakit Ödeme ( bedeli: 10 TL )   
    Fiyat: 320,00 TL Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo
    ✔ Ürün Detaylari

Smok AL85 Elektronik Sigara

 
SMOK AL85 Alien Baby 85W TC Başlangıç ​​Kiti, geniş performansa sahip zarif minyatür tasarımların çarpıcı bir kombinasyonunu sunmak için TFV8 Baby Beast da dahil olmak üzere yaygın olarak alkışlanan Alien 220W'den esinlenerek üretilen kompakt devrim niteliğindeki bir sistemdir. Sezgisel olarak SMOKTech'den hazırlanan SMOK Alien Bebek, taşınabilirlik form faktörü için 48mm x 27mm kompakt bir 71mm ölçer ve 2016'nın en popüler özellikli seti SMOK Alien 220W ile aynı tasarım dilini korur . Şasi tasarımı, tek bir 18650 bataryanın takılmasını sağlayan, üstten yüklenmiş bir pil kapağı bulunan, ergonomi ve inanılmaz boyut dengesi uygular. AL85, bir sıkıştırma yangın mekanizmasını bütünleştirirken, OLED ekranındaki işlevselliği merkez üreterek, Okunması kolay bir operasyonel arabiriminde kapsamlı bilgi sağlar. Alien Baby Mod, Ni200 Nikel, Titanyum ve Paslanmaz Çelik ısıtma elemanları için yerleşik desteği olan sofistike bir sıcaklık kontrolünün yanında 1 ila 85W'luk bir güç çıkış aralığına sahiptir. Ek olarak, Alien Baby çeşitli Bellek Modları ve çizim efektleri sunar. Her sette, 3mL su haznesi, hassas hava akışı kontrolü, imzalı menteşeli üst dolum sistemi ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtılması ile dengeli bir dinamik aralığı bulunan TFV8 Baby Beast Tankı bulunmaktadır. SMOK AL85 Alien Baby 85W TC Kit, kullanıcı dostu ergonomi, kompakt form faktörü ve inanılmaz performansın kombinasyonunu sergileyen tasarımlarda bir zirve olan ve sektördeki en prestijli sistem olarak kendini kanıtlamıştır.
 
 
Alien Baby Mod, Ni200 Nikel, Titanyum ve Paslanmaz Çelik ısıtma elemanları için yerleşik desteği olan sofistike bir sıcaklık kontrolünün yanında 1 ila 85W'luk bir güç çıkış aralığına sahiptir. Ek olarak, Alien Baby çeşitli Bellek Modları ve çizim efektleri sunar. Her sette, 3mL su haznesi, hassas hava akışı kontrolü, imzalı menteşeli üst dolum sistemi ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtılması ile dengeli bir dinamik aralığı bulunan TFV8 Baby Beast Tankı bulunmaktadır. SMOK AL85 Alien Baby 85W TC Kit, kullanıcı dostu ergonomi, kompakt form faktörü ve inanılmaz performansın kombinasyonunu sergileyen tasarımlarda bir zirve olan ve sektördeki en prestijli sistem olarak kendini kanıtlamıştır. Alien Baby Mod, Ni200 Nikel, Titanyum ve Paslanmaz Çelik ısıtma elemanları için yerleşik desteği olan sofistike bir sıcaklık kontrolünün yanında 1 ila 85W'luk bir güç çıkış aralığına sahiptir. Ek olarak, Alien Baby çeşitli Bellek Modları ve çizim efektleri sunar. Her sette, 3mL su haznesi, hassas hava akışı kontrolü, imzalı menteşeli üst dolum sistemi ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtılması ile dengeli bir dinamik aralığı bulunan TFV8 Baby Beast Tankı bulunmaktadır. SMOK AL85 Alien Baby 85W TC Kit, kullanıcı dostu ergonomi, kompakt form faktörü ve inanılmaz performansın kombinasyonunu sergileyen tasarımlarda bir zirve olan ve sektördeki en prestijli sistem olarak kendini kanıtlamıştır. Alien Baby çeşitli Bellek Modları ve çizim efektleri sağlar.
 
Her sette, 3mL su haznesi, hassas hava akışı kontrolü, imzalı menteşeli üst dolum sistemi ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtılması ile dengeli bir dinamik aralığı bulunan TFV8 Baby Beast Tankı bulunmaktadır. SMOK AL85 Alien Baby 85W TC Kit, kullanıcı dostu ergonomi, kompakt form faktörü ve inanılmaz performansın kombinasyonunu sergileyen tasarımlarda bir zirve olan ve sektördeki en prestijli sistem olarak kendini kanıtlamıştır. Alien Baby çeşitli Bellek Modları ve çizim efektleri sağlar. Her sette, 3mL su haznesi, hassas hava akışı kontrolü, imzalı menteşeli üst dolum sistemi ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtılması ile dengeli bir dinamik aralığı bulunan TFV8 Baby Beast Tankı bulunmaktadır. SMOK AL85 Alien Baby 85W TC Kit, kullanıcı dostu ergonomi, kompakt form faktörü ve inanılmaz performansın kombinasyonunu sergileyen tasarımlarda bir zirve olan ve sektördeki en prestijli sistem olarak kendini kanıtlamıştır.
 
TFV8 Bebek Yedek Bobinlerini buradan kontrol edin  .
 
Yalnızca SMOK AL85 Yabancı Bebek Modu için .
 

SMOK Alien Baby 85W TC Kutusu Mod Özellikleri:

 
Tekli Yüksek Amp 18650 Pil - Dahil Değildir
Boyutlar: 71mm x 48mm x 27mm
Watt Çıkış Aralığı: 1-85W
Min Atomizer Direnci: 0.06ohm
Sıcaklık Aralığı: 200-600F
Ni200 Nikel, Titanyum ve Paslanmaz Çelik Isıtma Elemanlarını Destekler
Bellek Modu
SERT / NORM / SOFT Çizim Efektleri
Birinci Sınıf Çinko Alaşım İnşaatı
Tam Matrisli OLED Ekran
Gizli Ateşleme Mekanizması
Ergonomik Yerleştirme Ayar Düğmeleri
Üstten Yüklü Dişli Pil Kapağı
510 Bağlantısı
Siyah Altın, Kırmızı, Gunmetal, Gümüş, Pembe, Ironman
 

SMOK TFV8 Baby Beast Tank Özellikleri:

 
22mm Çap
3mL Suyu Kapasitesi
Üstün Paslanmaz Çelik Yapı
Yüksek Sınıf Cam Donatı
Menteşe Kilitli Kullanışlı Üst Dolgu Tasarımı
Tabanda İkili Ayarlanabilir Hava Akışı Kontrolü
Siyah Delrin Ultra Geniş Damla İpucu
Patentli Bebek Turbo Motorları Bobini Yapısı
0.2ohm V8 Bebek-Q2 Çift Bobin - 30-80W için nominal değer | Önerilen 55-65W
0.15ohm V8 Bebek-X4 Dörtlü Bobin - 30-70W için nominal değer | Tavsiye edilen 45-60W
0.15ohm V8 Bebek-T8 Octuple Coil - 50-100W için puan | 60-80W önerilir
V8 Bebek RBA - İki Katlı Güverte
510 Bağlantısı İçerir:
 
1 AL85 Mod
1 TFV8 Bebek Canavarı
2 V8 Bebek-Q2 Bobin Başlıkları 
1 MicroUSB Kablosu
Yedek parçalar
Öğretim Elemanı
Sıcaklık kontrol özelliğini kullanmak için, nikel bobinleri veya titanyum bobinler kullanmayı gerektirir ve dayanıklı olmayan telle inşa edilmelidir. 
 
Ni200, Titanyum ve Paslanmaz Çelik'i sıcaklık kontrollü olmayan cihazlar / modlarla kullanmayın. Bu, pil patlaması riski taşır! Lütfen kullandığınız cihazların / modların bobin sıcaklığını kontrol edebildiğinden emin olun.  Uyarı: Bu depo, bir Sub-Ohm dirençli atomizördür ve sadece 0.5ohm veya daha düşük Sub-Ohm direncini idare edebilen mekanik mod veya cihazlarda çalışır. Lütfen, Alt-Ohm bobinlerini idare edebilen mod ve pillerin nasıl kullanılacağı konusunda iyi bir anlayışa ve teknik bilgiye sahip olduğunuzdan emin olun. Herhangi bir hibrid veya hibrid stil cihazında kısa veya düz 510 bağlantı kullanmayın. Belli ürün veya kurulumları bilen veya bilmiyorsanız, lütfen kullanmayın. Daima uygun önlemleri ve elleçleme kullanın.  Not: RDA, RDTA ve RDTA'yı kullanmaya gelince, tüm atomizörlerin iyice ve dikkatli bir şekilde yıkanması ve temizlenmesi önerilir. Aynı şekilde, bu ürünlerin taşınması ve kullanılmasıyla ilgili olarak büyük bir bilgi sahibi olun.  Modülleri, cihazları ve pilleri kullanmadan önce bobinleri ohm-metre ile test etmenizi kesinlikle öneririz. Düşük dirençli bobinler tüm mod, cihaz ve pillerle uygun değildir. Lütfen modlarınızı, cihazlarınızı ve pillerinizi kullanmadan önce düşük dirence sahip olabildiğinden emin olun.  Bu ürün sadece gelişmiş kullanıcılar içindir! Lütfen, bu ürünün düzgün bir şekilde kullanılması için bu ürünün nasıl kullanılacağı konusunda büyük bir anlayış ve teknik bilgiye sahip olmanız gerekir. Kendi sorumluluğunuzdadır kullanın! 
 
Not: Şarj edilebilir pilleri herhangi bir zamanda ve herhangi bir koşulda kullanırken doğabilecek bir risk söz konusudur. ElementVape.com ve ElementVape.com'un ana ve yan kuruluşları herhangi birisi, paket imalatını da içeren, herhangi bir biçimde veya şekle sahip pilleri, şarj cihazlarını, cihazları ve diğer ürünleri değiştirirken oluşabilecek hasarlardan sorumlu değildir.  ElementVape.com ve ElementVape.com'un ana ve yan kuruluşlarının herhangi bir veya tümü, bir Li-ion (Lityum- Iyon), LiPo (Lityum-iyon Polimer) ve herhangi bir şarj edilebilir pil / pil ve şarj cihazı. Lütfen kullandığınız pilleri / şarj cihazlarını ve bunların nasıl doğru bir şekilde nasıl bakım yapılacağını daha iyi anlayın. 
 
Li-ion (Lityum-iyon), LiPo (Lityum-iyon Polimer) ve herhangi bir şarj edilebilir pil ile çalışırken, lütfen şarj özelliklerine karşı çok hassas olduklarından dikkatle kullanın; yanlış kullanıldıklarında patlayabilir veya yazabilir. Lütfen, şarj edilebilir pillerin hepsini kullanmadan önce çok iyi bildiğinizden emin olun. Pilleri daima temiz ve yangına dayanıklı yüzeyde şarj edin. Pillerin şarj edilmesini asla gözetimsiz bırakmayın. Pillerde görünür hasarların olduğunu görürseniz lütfen kullanmayın. Şarj edilebilir hücreleri daima kontrollü ortamda güvenli, iletken olmayan bir kapta tutun, saklayın ve nakledin 
 Herhangi bir görülebilir hasar varsa herhangi bir şarj edilebilir pili ve pil şarj cihazını değil, aynı zamanda hücrenin veya şarj cihazının Hatalı kullanım veya yanlışlıkla, Hasar görünmese bile. Şarj edilebilir hücreleri daima kontrollü bir ortamda güvenli, iletken olmayan bir kapta saklayın ve nakledin. Lütfen pil hücrelerini, şarj cihazlarını veya diğer elektronik cihazları, yerel kanun ve yönetmeliklere uygun olarak elden çıkarın.

       ✏ Yorumlar

RED KİVİ ELEKTRONİK SİGARA CE6 RED KİVİ ELEKTRONİK SİGARA CE6

RED KİVİ ELEKTRONİK   

TL120.00

EGO T ELEKTRONİK SİGARA EGO T ELEKTRONİK SİGARA

EGO T ELEKTRONİK SİG  

TL90.00

Joyetech Eroll Elektronik Sigara İndirimli

Joyetech Eroll Elekt  

TL260.00

Ego Ce6 Elektronik Sigara Yeni

Ego Ce6 Elektronik S  

TL90.00


Bölgesel Seo
Bu sistemin alt yapısı Türkiye'nin en büyük Seo alt yapısına sahip www.bolgeselseo.com tarafından sağlanmaktadır.