¤ Smk G-Piv 220W

  
  Isim & Soyisim :
  Telefon :
  E-mail :
  Teslimat Adresi :
  Siparis Adet :
  Kapida Nakit Ödeme ( bedeli: 10 TL )   
    Fiyat: 580,00 TL Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo
    ✔ Ürün Detaylari

Smok G-Priv 220W

 

Smok G-Priv 220W TC Başlangıç ​​Kiti, SMOKTech'in performansa yönelik bir ikili için SMOK TFV8 Büyük Bebek Tankının yanında endüstri lideri dokunmatik ekran işlevselliğine sahip en kapsamlı ve gelişmiş çıkış cihazının bir birleşimidir. G-Priv 220W TC, sezgisel görsel arayüze ve benzeri görülmemiş işlemler için kolay okunur grafik kullanıcı arayüzüne sahip 2,4 Inç Dokunmatik Ekran sunan bugüne kadarki en gelişmiş ekranlardan birine entegredir. Tüm sistemle sinerji oluşturmak için, kırılmaya dirençli cam ve ekran kilidi düğmesi eklendiğinde basitleştirilmiş bir deneyim sunulurken gelişmiş bir çıkış kapasitesi sağlanır. Ni200 Nikel, Titanyum ve Paslanmaz Çelik ısıtma elemanlarını destekleyen kapsamlı sıcaklık kontrolü ile 220W'a kadar ateşleme kapasitesine sahiptir. G-Priv 220W, zihin için dayanıklılık ve kullanılabilirlik için üretilmiştir, Çarpıcı bir izlenim için karbon fiber pil kapağı ile hafif fakat dayanıklı bir çinko alaşımlı şasi kullanıyor. Dahil olan TFV8 Büyük Bebek Canavarı, 5mL meyve suyu haznesi, hassas hava akışı kontrolü, imzalı menteşeli üst dolum sistemi ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtımı ile dengeli bir dinamik menzil sunan, segmentindeki en önemli kompakt omh tankıdır. .

 

Daha kısa ebat ve küçültülmüş boyuta rağmen, TFV8 Büyük Bebek Alt Ohm Tankı, yüksek performanslı V8 hattına dayanan bulut takip etme başarısının kompakt bir sunumudur. SMOK G-Priv 220W TC Başlangıç ​​Kiti, sofistike performans potansiyeline sahip basitleştirilmiş kullanılabilirlik temel ilkesine dayanılarak olağanüstü bir güç dengesi ve tasarım dengesi sunar. Dahil olan TFV8 Büyük Bebek Canavarı, 5mL meyve suyu haznesi, hassas hava akışı kontrolü, imzalı menteşeli üst dolum sistemi ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtımı ile dengeli bir dinamik menzil sunan, segmentindeki en önemli kompakt omh tankıdır. . Daha kısa ebat ve küçültülmüş boyuta rağmen, TFV8 Büyük Bebek Alt Ohm Tankı, yüksek performanslı V8 hattına dayanan bulut takip etme başarısının kompakt bir sunumudur. SMOK G-Priv 220W TC Başlangıç ​​Kiti, sofistike performans potansiyeline sahip basitleştirilmiş kullanılabilirlik temel ilkesine dayanılarak olağanüstü bir güç dengesi ve tasarım dengesi sunar. Dahil olan TFV8 Büyük Bebek Canavarı, 5mL meyve suyu haznesi, hassas hava akışı kontrolü, imzalı menteşeli üst dolum sistemi ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtımı ile dengeli bir dinamik menzil sunan, segmentindeki en önemli kompakt omh tankıdır.

 

Daha kısa ebat ve küçültülmüş boyuta rağmen, TFV8 Büyük Bebek Alt Ohm Tankı, yüksek performanslı V8 hattına dayanan bulut takip etme başarısının kompakt bir sunumudur. SMOK G-Priv 220W TC Başlangıç ​​Kiti, sofistike performans potansiyeline sahip basitleştirilmiş kullanılabilirlik temel ilkesine dayanılarak olağanüstü bir güç dengesi ve tasarım dengesi sunar. Ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtılması. Daha kısa ebat ve küçültülmüş boyuta rağmen, TFV8 Büyük Bebek Alt Ohm Tankı, yüksek performanslı V8 hattına dayanan bulut takip etme başarısının kompakt bir sunumudur. SMOK G-Priv 220W TC Başlangıç ​​Kiti, sofistike performans potansiyeline sahip basitleştirilmiş kullanılabilirlik temel ilkesine dayanılarak olağanüstü bir güç dengesi ve tasarım dengesi sunar. Ve yeni Bebek Turbo Motorları bobin yapısının tanıtılması. Daha kısa ebat ve küçültülmüş boyuta rağmen, TFV8 Büyük Bebek Alt Ohm Tankı, yüksek performanslı V8 hattına dayanan bulut takip etme başarısının kompakt bir sunumudur. SMOK G-Priv 220W TC Başlangıç ​​Kiti, sofistike performans potansiyeline sahip basitleştirilmiş kullanılabilirlik temel ilkesine dayanılarak olağanüstü bir güç dengesi ve tasarım dengesi sunar.

 

SMOK G-Priv 220W TC Dokunmatik Ekran Kutusu Mod Özellikleri:

Çiftli Yüksek Amp 18650 Pil - Dahil Değildir
Boyutlar: 85mm x 58.5mm x 28mm
Watt Çıkış Aralığı: 1-220W
Min Atomizer Direnci: 0.06ohm
Sıcaklık Aralığı: 200-600F
Ni200 Nikel, Titanyum ve Paslanmaz Çelik Isıtma Elemanlarını Destekler
Üstün Çinko Alaşım İnşaatı
Süper Büyük 2.4 inç OLED Dokunmatik Ekran - Shatter Direnç
Ekran Kilitleme Düğmesi - İşlemi Basitleştir
Beş Çizim Efekti: Min, Max, Yumuşak, Normal, Sert
Sıcaklık Direnç Katsayısı (TCR) Ayarlamaları
Kullanıcı Dostu Arayüz
Gizli Ateşleme Bar Mekanizması
Mıknatıslanmış Pil Kapağı - Karbon Fiber Yerleştirme
Sıcaklık Koruması
Kısa devre koruması
Aşırı Akım Koruması
Aşırı / Düşük Gerilim Koruması
MicroUSB Bağlantı Noktası 
510 Bağlantısı
Siyah / Kırmızı, Altın, Gümüş, Mor, Beyaz / Kırmızı, Turuncu, Yeşil, Gökkuşağında mevcuttur
SMOK TFV8 Büyük Bebek Tankı Özellikleri:
 
24.5mm Çap 
5mL Suyu Kapasitesi 
Üstün Paslanmaz Çelik Yapı 
Yüksek Sınıf Cam Donatı 
Menteşe Kilitli Kullanışlı Üst Dolgu Tasarımı 
Tabanda İkili Ayarlanabilir Hava Akışı Kontrolü 
Siyah Delrin Ultra Geniş Damla İpucu 
Patentli Bebek Turbo Motorları Bobini Yapısı 
0,4 ohm V8 Bebek-Q2 Çift Bobin - 30-80W için nominal değer | Önerilen 55-65W 
0.15ohm V8 Bebek-X4 Dörtlü Bobin - 30-70W için nominal değer | Tavsiye edilen 45-60W 
0.15ohm V8 Bebek-T8 Octuple Coil - 50-100W için puan | 60-80W önerilir 
V8 Bebek RBA - İki Katlı Güverte 
510 Bağlantısı
İçerir:
 
1 G-Priv 220 Kutu Modu
1 TFV8 Büyük Bebek Tankı
1 Önceden Takılı V8-X4 Bobin Başlığı
1 Değiştirme V8-T6 Bobin Başlığı
1 Yedek Cam Tüpü
Yedek parçalar
Öğretim Elemanı
 
 
Ni200, Titanyum ve Paslanmaz Çelik'i sıcaklık kontrollü olmayan cihazlar / modlarla kullanmayın. Bu, pil patlaması riski taşır! Lütfen kullandığınız cihazların / modların bobin sıcaklığını kontrol edebildiğinden emin olun. 
 
Uyarı: Bu depo, bir Sub-Ohm dirençli atomizördür ve sadece 0.5ohm veya daha düşük Sub-Ohm direncini idare edebilen mekanik mod veya cihazlarda çalışır. Lütfen, Alt-Ohm bobinlerini idare edebilen mod ve pillerin nasıl kullanılacağı konusunda iyi bir anlayışa ve teknik bilgiye sahip olduğunuzdan emin olun. Herhangi bir hibrid veya hibrid stil cihazında kısa veya düz 510 bağlantı kullanmayın. Belli ürün veya kurulumları bilen veya bilmiyorsanız, lütfen kullanmayın. Daima uygun önlemleri ve elleçleme kullanın. 
 
Not: RDA, RDTA ve RDTA'yı kullanmaya gelince, tüm atomizörlerin iyice ve dikkatli bir şekilde yıkanması ve temizlenmesi önerilir. Aynı şekilde, bu ürünlerin taşınması ve kullanılmasıyla ilgili olarak büyük bir bilgi sahibi olun. 
 
Modülleri, cihazları ve pilleri kullanmadan önce bobinleri ohm-metre ile test etmenizi kesinlikle öneririz. Düşük dirençli bobinler tüm mod, cihaz ve pillerle uygun değildir. Lütfen modlarınızı, cihazlarınızı ve pillerinizi kullanmadan önce düşük dirence sahip olabildiğinden emin olun.  Bu ürün sadece gelişmiş kullanıcılar içindir! Lütfen, bu ürünün düzgün bir şekilde kullanılması için bu ürünün nasıl kullanılacağı konusunda büyük bir anlayış ve teknik bilgiye sahip olmanız gerekir. Kendi sorumluluğunuzdadır kullanın! 
 
Not: Şarj edilebilir pilleri herhangi bir zamanda ve herhangi bir koşulda kullanırken doğabilecek bir risk söz konusudur. ElementVape.com ve ElementVape.com'un ana ve yan kuruluşları herhangi birisi, paket imalatını da içeren, herhangi bir biçimde veya şekle sahip pilleri, şarj cihazlarını, cihazları ve diğer ürünleri değiştirirken oluşabilecek hasarlardan sorumlu değildir.  yan kuruluşlarının herhangi bir veya tümü, bir Li-ion (Lityum- Iyon), LiPo (Lityum-iyon Polimer) ve herhangi bir şarj edilebilir pil / pil ve şarj cihazı. Lütfen kullandığınız pilleri / şarj cihazlarını ve bunların nasıl doğru bir şekilde nasıl bakım yapılacağını daha iyi anlayın. 
 
Li-ion (Lityum-iyon), LiPo (Lityum-iyon Polimer) ve herhangi bir şarj edilebilir pil ile çalışırken, lütfen şarj özelliklerine karşı çok hassas olduklarından dikkatle kullanın; yanlış kullanıldıklarında patlayabilir veya yazabilir. Lütfen, şarj edilebilir pillerin hepsini kullanmadan önce çok iyi bildiğinizden emin olun. Pilleri daima temiz ve yangına dayanıklı yüzeyde şarj edin. Pillerin şarj edilmesini asla gözetimsiz bırakmayın. Pillerde görünür hasarların olduğunu görürseniz lütfen kullanmayın. Şarj edilebilir hücreleri daima kontrollü ortamda güvenli, iletken olmayan bir kapta tutun, saklayın ve nakledin  Herhangi bir görülebilir hasar varsa herhangi bir şarj edilebilir pili ve pil şarj cihazını değil, aynı zamanda hücrenin veya şarj cihazının Hatalı kullanım veya yanlışlıkla, Hasar görünmese bile. Şarj edilebilir hücreleri daima kontrollü bir ortamda güvenli, iletken olmayan bir kapta saklayın ve nakledin. Lütfen pil hücrelerini, şarj cihazlarını veya diğer elektronik cihazları, yerel kanun ve yönetmeliklere uygun olarak elden çıkarın.

       ✏ Yorumlar

RED KİVİ ELEKTRONİK SİGARA CE6 RED KİVİ ELEKTRONİK SİGARA CE6

RED KİVİ ELEKTRONİK   

TL120.00

EGO T ELEKTRONİK SİGARA EGO T ELEKTRONİK SİGARA

EGO T ELEKTRONİK SİG  

TL90.00

Joyetech Eroll Elektronik Sigara İndirimli

Joyetech Eroll Elekt  

TL260.00

Ego Ce6 Elektronik Sigara Yeni

Ego Ce6 Elektronik S  

TL90.00


Bölgesel Seo
Bu sistemin alt yapısı Türkiye'nin en büyük Seo alt yapısına sahip www.bolgeselseo.com tarafından sağlanmaktadır.