Elektronik Sigara Modelleri Joyetech Eleaf Ve Smok

Elektronik Sigara İle Kapıda Ödeme

 

Elеktronik  Sigara  son dönemde artan ve değişik model ile markalara  ulаşаn  elektronіk  sigara gerçek bir  ѕigara  gіbі  işlev  gördüğünden  sizlere  sigarayı  bırakmanıza yardımcı olan gerçek bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Gerçek bir sigara gibi  duman  çıkarttığı için sizleri sigara dan olduğu gibi uzaklaştırır.  іçerіsіndekі  sıvı  likit  sаyеsindе  nikotin  іhtіyacını da  karşıladığından  kolaуca  kullanarak sağlıklı yaşayama başlayabilirsiniz.  Türkiуenin  hеr  yerinde  kaрıda  ödeme  veya  havale  уaparak  elektronik  ѕigаrа ya sahip оlabilirѕiniz.  Türkiye  ve  bölgesіne  özel  olarak  ELEKTRONİK  SİGARA  siparişini  nakit  veya şubeden teslim alarak kullanabilirsiniz..  kullanmaуa  başladığınız  іlk  andan  itibaren  aradaki farkı göreceksiniz.

Elektronіk  Sіgara  Sayesinde Sağlıklı Kalın;

Görünümü şık ve tasarım harikası  оlduğun dan  kolаylıklа  yanınızda taşıyabileceğiniz bir  сihazdır,  set içerisinde   kullanma kılavuzu coil, garanti belgezi ve yedek ağızlık bulunur. E sigarayı set içerisinden çıkarttıktan sonra  montaladıktan sont-ra içmeye başlayabilirsiniz,    Şarzı  1  ile  2  gün  giden  elektronіk  ѕigara  likitleri 30 ml ile 180 ml   olarak sipariş verebilirsiniz. Orijinal ve hologramlı olarak gelen ürünün orjinallik barkodunu da sorgulayabilirsiniz. En çok dikkat edilmesi gereken likit alırken orijinal olmasına dikkat etmenizdir. 10 ml, 30 mlve 180 ml olarak satılan bu likitler joyetech, liqua, five pawns, ve one hit wonder olarak satılmaktadır. Bunlar kendi içlerinde % 50 PG ve % 50 VG den %80 VG ile %20 Pg olarak satılır. Tamamen organik olarak üretilen bu ürünleri satın alırken orijinal ve barkodlu olmasına dikkat ediniz. Sıvı olarak üretilen bu likitler özel olarak dinlendirilmiştir. VG bitkisel gliserin olarak adlandırılır ve duman seviyesi çok çıkmasına sebep olur. Diğre % 50 ise sertlik vermektedir. Kaliteli elektronik sigara likitleri olarak satılan bu likitler 0 mg dan 3 mg,6 mg, 9 mg,11 mg ve 18 mg lık olarak satılmaktadır. Özel olarak üretilen bu likitler açılmamış ve jiletinli olarak gönderilir. Bu likitler tütün aromalı, çilek, elma, kiraz, vanilya, şeftali, yaban mersini, karpuz, kavunlu, kahve, çikolatalı olarak satılmaktadır. Hangi aromayı veya tütünü isterseniz

 

Elektronik Sigara Fiyatları Ve Modelleri

Elektronik sigara fiyat olarak 59 tl gibi düşük fiyattan başlayıp 600 tl ye kadar yükselmektedir. Sigara ve nargile gibi kullanabileceğiniz bu cihazları dilediğiniz yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Orijinal ve reblica olarak değişen bu cihazların orijinal olanını almanız tavsiye edilir. Her markanın kendine göre modelleri bulunan elektronik sigara joyetech, eleaf, smok, kangertech ve wismec gibi kaliteli ürünleri bulunur.  Her modelin kaliteli ve ucuz sigara modeli yer alır. Bu modeller tamamen Avrupa da en çok satan mağazalarda yer almakatadır. joyetech sigara eroll modeli olarak gerçek sigara modeline benzer bir cihazdır. Beyaz, siyah, silver ve gold renkleri bulunan bu cihaz 650 mah pil gücüne sahiptir.  Özel şık şarz kutusu sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şeklide üretilen bu cihaz yanın da 2 adet coil ( iç atomizer ) bulunur.duman seviyesi ise gerçek sigaranın 2-3 katı kadardır. Cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu ürünün yanında 1 adet 30 ml likit hediyelidir. Joyetech ego aio modeli kalem şeklinde olup ego aio pro, aio pro c,  ego aio d22 ve ego aio d22 xl olarak satılmaktadır. 1500 mah ile 2600 mah pil güçleri bulunan bu cihaz  set içeriğinde 2 adet coil bulunur. Egrip modeli ise egrip VT, egrip 2 ve egrip light olarak modlu satılır. Lcd ekranı sayesinde ister nargile ister sigara gibi kullanabilirsiniz. Evic vtc mini, evic VTwo mini cubis pro olarak kendini yenileyerek satılmaktadır. Joyetech cuboid ise 150 w olup 2 adet 18650 pil ile çalışır. Kendinden pilli olan cuboid mini dışında en son çıkan 3 adet 18650 pili olarak kullanılan cuboid 200 yer almaktadır

 

Elektronik Sigara Mağazaları ?

Türkiye de elektronik sigara mağazalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. En çok aranan yerler arasında perpa ticaret merkezi  şişli ve civarında yer alırlar.  Mağazalardan dilediğiniz gibi kredi kartı veya nakit olarak görerek satın alabileceğiniz e sigaranın kurulumunu da yapabiliyorsunuz veya sorgulatarak orijinal olduğunu firma tarafından kanıtlayabiliyoruz. Her marka mevcut olup set olarak içerisinde sıvı likit ve modlarda ise pil gönderiyoruz. Tavsiye edilmeden önce günde kaç paket kullandığınız ve içtiğiniz sigara markasına göre sizlere cihaz sunuyoruz.  Gün içi motorlu kurye ile teslimat yapılan e sigaraları kurye yanında açarak kontrol edebilirsiniz.

 

Joyetech Elektronik Sigara Modelleri :

Joyetech elektronik sigara modeli kullanıcıları tarafından tercih edilen modeller arasında ilk yerini almaktadır. Hem fiyatları hemde modelleri geniş kitleye hitap etmekte olan joyetech markası Avrupa da bile en çok satanlar listesinde ilk sırayı alır. Kapalı akanda bile rahatlıkla kullanacağınız bu cihazlar ab ülkelerinde mağazalarda bulabilirsiniz. Joyetech ilk çıkarttığı eroll modeli olarak gerçek sigaraya benzediğinden satışı durdurulmuştur. Ego one serisini üreten joyetech arkasından egrip modeli, cuboid ve vtc modelini üretip müşterilerine sunmuştur. Son çıkarttığı modeller arasında unimax, elitar, ocular ve arkasından penguen modeli ile rakiplerine fark atmıştır. En son çıkarttığı ve milyonlarca sattığı diğer bir model ise ego aıo serisidir. Her bütçeye göre cihaz üreten joyetech  çin de üretmektedir. Ayrıca joyetech likit sıvısını üreterek lezzet konusunda da bir adım öndedir. E sigara denildiğinde ilk akla gelen sigara joyetech olarak bilinir. 

 

 

Eleaf Elektronik Sigara Modelleri :

Kaliteli ve ucuz modeller den biride eleaf marka elektronik sigara modelidir. Hem ucuz hemde kalite bakımından önde olan eleaf sigara kendi alanında başarısı kanıtlanmış fiyat olarak ta kalitesine uygun fiyatı olan bir cihazdır. Kullanımı ve şık bir tasarımı bulunan bu eleaf e sigara günde 1 ile 4 paket içenlere göre model üretmiştir. İlk çıkan serisi iJust ve Pico modelleri ile kendini dünyaya tanıtan eleaf elektronik sigara en geniş likit haznesine ve sağlamlık konusunda en üst düzeyde bir model üreterek kullanıcılarına bu konuda güvence vermişlerdir. iJust sigara modeli ilk çıkan ve kalem tarzında bir model olup 2600- ve 3000 mAh pil gücüne sahip ince ve yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. iJust s ile iJust 2 modeli bulunan bu ürün kendinden pilli olup 4 ml likit haznesine sahiptir. Pico modeli ise eleaf tarafının en göze modeli olup hem mod hemde kit set olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca harici pil ile kullanılan bu cihaz devre koruma sistemi sayesinde tehlike saçmaz ve güvenle kullanabilirsiniz. 2 adet coil setin içinde bulunur ve dilediğinizi kullanabilirsiniz.

 

Smok Elektronik Sigara Modelleri :

Geniş ve kaliteli ürün yelpazesi bulunan modeller arasında tercih edilir ve adeta duman çıkartan en kaliteli en iyi e sigara olarak bilinen smok sigara artık türkiye de satışı başlamıştır.smok alien, smok al85 ve smok G-Priv modeli ile tanınan smok marka Avrupa da olduğu gibi şimdi türkiye de satılmaya başlanmıştır.

Kampanyalı Çok Satan Ürünler

İndirimli Ürünler
Smk G-Piv 220W Yeni

Smk G-Piv 220W  

TL 650.00  

Smok AL85 Yeni

Smok AL85  

TL 375.00  

Smok Alien Elektronik Sigara Modeli Ücretsiz Kargo

Smok Alien Elektronik Sigara Modeli  

TL 550.00  

eleaf iJust S Elektronik Sigara Ücretsiz Kargo

eleaf iJust S Elektronik Sigara  

TL 230.00  

eleaf ijust 2 Elektronik Sigara Ücretsiz Kargo

eleaf ijust 2 Elektronik Sigara  

TL 220.00  

Vaporesso Target Pro 75W Yeni

Vaporesso Target Pro 75W  

TL 475.00  

eLeaf İstick Pico Mega Sigara Ücretsiz Kargo

eLeaf İstick Pico Mega Sigara  

TL 360.00  

eLeaf İstick Pico Ücretsiz Kargo

eLeaf İstick Pico  

TL 325.00  

eVic Basic with CUBIS Pro Mini Yeni

eVic Basic with CUBIS Pro Mini  

TL 350.00  

Smk G-Piv 220W Yeni

Smk G-Piv 220W  

650.00TL

Smok AL85 Yeni

Smok AL85  

375.00TL

Smok Alien Elektronik Sigara Modeli Ücretsiz Kargo

Smok Alien Elektroni  

550.00TL

Liqua Likit Redbul Yeni

Liqua Likit Redbul  

35.00TL

Liqua Likit Menthol Yeni

Liqua Likit Menthol  

35.00TL

Liqua Likit Türkişh Tobacco Yeni

Liqua Likit Türkişh   

35.00TL


Bölgesel Seo
Bu sistemin alt yapısı Türkiye'nin en büyük Seo alt yapısına sahip www.bolgeselseo.com tarafından sağlanmaktadır.