¤ JoyetecheGo AİO Sigara Modeli

JoyetecheGo AİO Sigara Modeli

 

 

Joyetech eGoAIO  Mükemmel bir başlangıç ​Seti

 
Joyetech yıllardır kullanıcıları vape dünyasına tanıtıyor. Onların EGO One , yeni başlayanlar için en iyi başlangıç ​​ünitelerinden biridir; basit ve açıktır ve yeni gelen kullanıcılar için mükemmel bir giriş niteliğindedir. Bugün, EGO hattının en son sürümüne, yani Joyetech EGO AIO'ya bakacağız. Daha basit başlangıç ​​ünitesi yaratmanın mümkün olduğunu düşünmedik, ancak bir şekilde Joytech bunu tekrar yaptı. Bu nedenle, ilk biriminizi aramak ve bulmak için yeniyseniz, bu incelemeyi kontrol etmeyi unutmayın.
 

İnceleme: Joyetech EGO AIO İncelemesi

 
 
Bu cihazın adı AIO, aslında bu birimin nasıl yapıldığı ile alakalı. AIO All-in-One ürününün kısaltmasıdır; diğer bir deyişle, pil ve tank gibi çok parçalı aksesuardan farklı olarak, AIO ile üniforma ve sorunsuz bir deneyim için hepsi bir arada inşa edilmiştir. Unibody yapısı gerçekten temiz görünüyor ve şarj için 1 düğme ve mikro USB bağlantı noktası bulunuyor. Dürüst olmak gerekirse, bu muhtemelen piyasaya sunulan en iyi başlangıç ​​ünitelerinden biridir ve övgü almaktan başka hiçbir şey almaz. Tanka ve bobine, hızlı doldurma ve basit bakım için ünitenin üst kısmının vidalanmasıyla kolaylıkla erişilebilir. Ağızlık (ayrıca bir damla ucu olarak da bilinir), spitback'e karşı koruma sağlamaya yardımcı olan spiral bir hava yoluna sahiptir, ki bu da tüm birimlerin dahil edilmesini diliyoruz. AIO'nun deposu aynı zamanda benzersiz ve gösterişli bir buhar deneyimi için yanar. Seçebileceğiniz 5 renk var, mavi, yeşil, siy형, sarı ve kırmızı. Bu, ünitenin işlevselliğine hiçbir şey eklememekle birlikte, ünitenizi özelleştirmenin harika bir yoludur ve başka herhangi bir şirket tarafından sunulmayan bir şeydir. Öylesine gösterişli şeyler içine iseniz, EGO AIO sağ sokakta olabilir.
 
 
 
 
Lezzet Kalitesi
 
İnsanlar başlangıç ​​vaplarını daha az birim olarak ilişkilendirir; çünkü onlara pek fazla teknoloji konulmaz ve ünitelerinden en iyi buharları alıp almadıklarını söyleyemeyecek yeni başlayanlara yöneliktirler. Mutlulukla, EGO AIO'nun bu beklentiyi kırdığını ve şimdiye kadar bir kalem vapo marş ünitesinden edindiğimiz en iyi lezzeti sağladığını söyleyebiliriz. Sadece lezzet harika ama bu birimle ciddi bulutlar elde edebiliyoruz. Dolayısıyla, yeni başlayanlar değilseniz ve sizinle birlikte çalışmak için yetenekli bir kalem vapası arıyorsanız, EGO AIO kesinlikle bir camiaya değer.
 

Güçlü Ve Kaliteli

 
Çoğu marş birimi güç esnekliği içermez, bunu üniteyi basit tutmak için yaparlar ve bu nedenle kullanıcı, iyi buhar elde etmek için ohm ve watt değerini araştırmak için zaman harcamak zorunda değildir. EGO AIO'nun bir istisna değildir ve yalnızca üniteye yüklediğiniz bobine dayalı olarak batarya tarafından belirlenen sabit bir voltajda çalışır. eGo AIO, 2 paslanmaz çelik .6ohm bobin ile birlikte gelir; bu nedenle, üretebileceğiniz buhar türüne gelince çok fazla çeşit almazsınız. Bununla birlikte, EGO bobinlerini başlatmayı kullanıyor; bu nedenle, buharın türünü özelleştirmek için teorik olarak daha yüksek veya daha düşük bir ohm derecesine sahip bir bobin satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, sağlanan baloncuklar için yeniyseniz, sağlanan bobinlerin başlatmanın yeterli olandan fazla olması, seçeneğiniz olduğunu bilmek güzel.
 
Sadece bu ünitenin güç esnekliği olmadığı için büyük bulutlar atması mümkün değildir. Aslında bir kalem vesi için bu ünite, gördüğümüz en büyük bulutların bir kısmını bu kadar küçük darbeler, kutudan çıkar çıkmaz tatmin edici bir deneyim haline getirir. AIO'nun Hepsi Birarada niteliği sadeliği sızdırıyor. Bir tank kurmayı veya bataryanın üzerine nasıl monte etmeyi öğrenmeye hiç gerek yoktur. Bu, sıkıştırmanın bir çok stresini almak için her şeyin yolunda gitti. Tek yapmanız gereken kurulumdan önce bobininize astar atmanız, bobini kurmanız ve ardından e-sıvı ile doldurmanızdır, o kadar kolaydır.
 
Bu ünitede ayrıca, spiral bir hava yoluna sahip bir ünite ağızlığı bulunur. Spitback, bir vaperin düşmanı önlemek için tasarlanmıştır. Bazen kanatsız sıvı bobine çarpar ve dilden küçük bir damlacık lav sıcak damlalığı vurur "eğir"; ​​eğlenceli değildir ve çok sinir bozucu olabilir. Yeni başlayanlara bu travmatik sıkıntıdan geçmemelerini sağlamak için Joyetech, bu eşsiz damla ipini bununla savaşacak ve dilinizi özgür bırakacak şekilde tasarladı, acayip! Gerçekten bunun, diğer şirketler tarafından benimsenen bir şey olmasını diliyoruz ve deneyiminizi gerçekten bir birimle değiştirebilir.
 
 
 
EGO AIO, taşınabilir olmasını sağlayan kalem şeklinde bir ünite olarak düşünülmüştür. Bir gün çıkarılırken kolayca bir cebe veya çantaya konabilir ve çoğu zaman üzerinizde olduğunu unutursunuz. Ünite 1500mah pil içermekte olup, bu pil, orta vaplamanın bir gün boyunca sürecek kadar geniş olmalıdır. Kendinize bir şarj olmadan kendinizi bulursanız, ünitenin mikro USB şarj portu vardır, böylece cihazınızı şarj etmek için kolayca bir nokta bulabilirsiniz. Yani, duman için yeniyseniz ve nereden başlayacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız, EGO AIO'yu kontrol etmenizi öneririz. Sorunsuz bulut dolu bir deneyim sunan, vaping dünyasına mükemmel giriş birimi. şık tasarımı, kolay dolum tankı sistemi ve spiral "tükürmeye karşı dayanıklı" ağızlık, EGO AIO'yu sevmemesi zor. Cehennem, buharları yaşıyoruz ve bu başlangıç ​​ünitemiz çoraplarımızı devirdi, bu nedenle deneyimli bir bulut kozunu etkiliyorsa sizin için bir acemi olarak yeteri kadar iyi olacaktı.
 
 En Güncel Bloglar
JoyetecheGo AİO Sigara Modeli
Elektronik Sigara Gittigidiyor
Orjinal Elektronik Sigara Sipariş
Elektronik Sigara Satış Sitesi
Ucuz Ego Ce6 Elektronik Sigara
Ego T Elektronik Sigara Likitleri
Orjinal Ego Elektronik Sigara
Red Kiwi Elektronik Sigara Likitleri
Elektronik Sigara Likit Fiyatları
Joyetech Eroll
Garantili Elektronik Sigara
Elektonik Sigara Fiyatı
Elektonik Sigara
Orjinal Elektronik Sigara
Elektronik Sigara Fiyatları
Ucuz Elektronik Sigara
Ego W Elektronik Sigara
Ego W elektronik Sigara Fiyatları
Ego T Elektronik Sigaralar
Ego T Elektronik Sigara Fiyatı
Ego Ce6 Elektronik Sigara Fiyatları
Ego Ce6 Elektronik Sigara Fiyatı
Google Joyetech Eroll Elektronik Sigara
Orjinal Red Kiwi Elektronik Sigara
Red Kiwi Elektronik Sigara Fiyatları
Red Kiwi Elektronik Sigara
Red Kiwi Ce4+V3
Red Kiwi ce6 Elektronik Sigara
Ucuz Elektronik Sigara-Red Kiwi Resimleri
Red Kiwi Elektirikli Sigara Ce4 V3
Perpa Elektronik Sigara
Ucuz Elektronik Sigara-Red Kiwi Ce
Red Kiwi Elektronik Sigara Satışı
JOYETECH EROLL ELEKTRONİK SİGARA
Ucuz Joyetech Eroll Elektirikli Sigara
Joyetech Eroll Elektirikli Sigara
Joyetech Eroll Mini Elektronik Sigara
EROLL ELEKTRONİK SİGARA GARANTİLİ
Eroll Elelktronik Sigara Likiti
Eroll Elektronik Sigara Görsel Resimleri
Eroll Joyetech Sigara Beyaz
Joytech Eroll Elektronik Sİgara Orjinal Likitleri Sıvıları
Joytech Eroll Elektronik Sigara siparişi
Orjinal Eroll Elektronik Sigara Yedek Parça
Eroll Joyetech Sigara Siyah
Eroll Elektronik Sigara Kullanıcı Yorumları
Orjinal Joyetech Eroll Elektronik Sigara
Joyetech Eroll Elektronik Sigara Fiyatı
Joyetech Eroll Elektronik Sigara Fiyatları
Joyetech Eroll E sigara satış
Joyetech eroll elektronik sigara
Joyetech eroll elektronik sigara en ucuz
Joyetech Eroll elektronik sigara zararları
EN İYİ ELEKTRONİK SİGARA JOYETECH EROLL
yılan kovucular
Yılan Kovucu Cihaz Ne Kadar Etkili ?
Elektronik Sigara Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
Elektronik Sigara Sağlığa Zararlımı
ELEKTRONİK SİGARA

Eklenme Tarihi: 5/19/2017


Bölgesel Seo
Bu sistemin alt yapısı Türkiye'nin en büyük Seo alt yapısına sahip www.bolgeselseo.com tarafından sağlanmaktadır.